Szkolenia zamówienia publiczne

Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia zamówienia publiczne

Szkolenia - zamówienia publiczne

Szkolenia zamówienia publiczne to sposobność do omówienia specyfiki zamówień publicznych i podstaw prawnych związanych z systemem ich projektowania i oceny. Szkolenia z Skills Up to kompleksowa oferta, która zawiera kompendium praw i obowiązków, leżących zarówno po stronie Wykonawcy, jak i Zamawiającego. Po odbyciu kursu każdy uczestnik będzie posiadał solidną wiedzę i niezbędne umiejętności w zakresie przygotowań oraz prowadzenia postępowań w tym zakresie.

Aktualne kompendium wiedzy z zamówień publicznych 

Nasze szkolenia zamówienia publiczne są na bieżąco aktualizowane – obecnie przeprowadzone kursy uwzględniają nowelizację z 2015 roku. Dzięki temu każdy uczestnik naszych szkoleń może być pewien, że otrzymuje solidną dawkę wiedzy, która odpowiada w 100% zapotrzebowaniu rynku. To oszczędność czasu i pieniędzy dla każdego przedsiębiorstwa.

Szkolenia zamówienia publiczne – najważniejsze tematy

Kurs obejmuje część teoretyczną (interaktywny wykład) oraz praktyczną, przeprowadzoną w formie warsztatów. Trenerzy to przede wszystkim praktycy – w szkoleniu uwzględniają realne trudności, specyfikę tego rodzaju prac i dostosowują ją do możliwości i potrzeb uczestników. Kurs dzieli się na następujące działy:

Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej – Skillsup.pl.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Przez 5 lat działalności przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 500 różnych firm i instytucji w całej Polsce. Posiadamy doświadczoną kadrę i własną bazę szkoleniową – dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać szkolenia w 100% kompleksowo, przy minimalnym udziale podwykonawców. Wśród naszych klientów znajdują się firmy takie jak Mokate S.A., ING Bank Śląski, PKO BP czy Provident. Wysokie kwalifikacje chętnie potwierdzamy referencjami naszych klientów.

Szkolenie z zamówień publicznych to niezbędna wiedza dla każdego pracownika firmy, który ma z nimi styczność. Uczestnictwo w kursach Skills Up to pewność, że piecze nad projektami będą miały osoby, dysponujące wystarczającą wiedzą w tym temacie – pozwalającą podejmować dobre decyzje i swoje działania opierając o podstawy prawne. Na bieżąco aktualizujemy program naszych kursów, dzięki temu zawierają tylko aktualną, najważniejszą dawkę wiedzy z tego sektora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń.

 

RozwińZwiń szczegółowy opis szkolenia Drukuj pełny opis szkolenia w PDF Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia zamówienia publiczne

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING