Szkolenia z ochrony danych osobowych

Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Szkolenia z ochrony danych osobowych uwzględniające nowelizację od 25 maja 2018r.

Jednym z wymogów, określonych w przepisach o ochronie danych osobowych, jest obowiązek zapoznania się wszystkich pracowników mających styczność z danymi osobowymi z aktualnymi prawem dotyczącym tego zagadnienia. Ta wiedza to podstawa dobrego poziomu zabezpieczeń i ochrony danych osobowych gromadzonych przed administratora danych i innych współpracowników, którzy mają z nimi styczność w codziennej pracy.
Ochrona danych osobowych – dlaczego taka ważna?
Umiejętność prawidłowego dostosowania procesów przeprowadzania danych osobowych do wymogów ustawy pozwala na wyeliminowanie błędów, które w konsekwencji mogą grozić odpowiedzialnością cywilną, karną i finansową. Wytyczne GIODO są jasne – wszystkie osoby dopuszczone do danych osobowych muszą być uprzednio przeszkolone z tej tematyki. Wiedza ta, to więc nie tylko bezpieczeństwo firmy czy urzędu, ale i wymóg prawny, postawiony przez prawodawcę. Ze względu na ten obowiązek szkolenie z ochrony danych osobowych jest po prostu koniecznością.
Zapraszamy do zapoznania się z programami szkoleń z ochrony danych osobowych dla:
Administracji Publicznej
Placówek Medycznych
Firm
Szkolenie składa się z dwóch części: wykładu w części teoretycznej oraz części praktycznej, przeprowadzonej w formie warsztatów. Każdy kurs w Skills Up jest dostosowany do możliwości uczestników oraz do potrzeb i specyfiki pracy w konkretnej branży. Szkolenie porusza najważniejsze tematy (specyfikę procesów, role i obowiązki, kontrolę Giodo, ewentualne sankcje) oraz obejmuje nowelizację ustawy z 2018 roku. Przeszkoleni przez nas uczestnicy potrafią w bezpieczny i zgodny z ustawą sposób przetwarzać dane osobowe oraz posiadają wiedzę na temat działania w sytuacjach wyjątkowych.
Kontrola inspektora GIODO, wrażliwe dane osobowe, instrukcja zarządzania system informatycznym - to tylko niektóre zagadnienia, które powinien znać każdy administrator danych osobowych, aby móc przetwarzać je w pełni bezpiecznie. W Skills Up przez 7 lat działalności przeprowadziliśmy setki szkoleń dla urzędów, instytucji i firm – nasi doświadczeni trenerzy to gwarancja, że szkolenie będzie przeprowadzone w profesjonalny i efektywny sposób. Szczegółowy program naszych kursów mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Skills Up. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta – chętnie odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i doradzą właściwe rozwiązania.
Prywatność w świecie online
Nasza codzienność pełna jest smartfonów, mediów społecznościowych i sklepów internetowych. Wszystkie działania wykonujemy w sieci – dokonujemy zakupów, robimy przelewy bankowe, przekazujemy dane różnym instytucjom, które mogą je przetwarzać i wykorzystywać do własnych celów – np. działań marketingowych. W dobie internetu obawiamy się o naszą prywatność – stąd ciągłe nowelizacje i zaostrzanie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych każdego z nas i to zarówno online, jak i offline. Bezpieczeństwo w sieci to podstawa, a to prawo ją gwarantuje, dlatego powinniśmy je znać.
RozwińZwiń szczegółowy opis szkolenia Drukuj pełny opis szkolenia w PDF Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia z ochrony danych osobowych

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING