Szkolenia wyjazdowe

Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia wyjazdowe

Szkolenia wyjazdowe

Organizując szkolenia dla naszych pracowników chcemy mieć pewność, że zainwestowane pieniądze będą dobrze wykorzystane, a nasi podwładni wyniosą z kursu jak najwięcej – co przeniesie się bezpośrednio na korzyść firmy.
Sprawdź naszą ofertę szkoleniową:
Do wyboru nie mamy tylko dwóch alternatyw: szkoleń otwartych i zamkniętych. W drodze do celu warto rozważyć jeszcze jedną drogę, jakimi są szkolenia wyjazdowe. Ich zalety, z roku na rok, zyskują uznanie coraz większej ilości firm. W kilku argumentach, chcielibyśmy przedstawić, dlaczego są tak warte uwagi i z czego wynika ich rosnąca popularność w naszym kraju.
Skupienie uwagi i koncentracja
Przeprowadzanie szkoleń w siedzibie firmy wiąże się z wieloma niedogodnościami. Pracowników ciężko jest oderwać od codziennych zajęć – podczas kursów często odbierają telefony, na przerwach wracają do maili i projektów, załatwiają sprawy firmy w międzyczasie. Powoduje to ogromny spadek skuteczności tak przeprowadzonych szkoleń. Pracownik nie ma okazji skupić się na zdobywaniu wiedzy, ani na rzetelnej ocenie swojej pracy. Szkolenia wyjazdowe to odcięcie od codziennych obowiązków, które pozwala kursantom na 100% uwagi. A to zwiększa efektywność.
Wartość motywacyjna
Szkolenie wyjazdowe jest odbierane przez pracowników jako nagroda. W ten sposób przełożeni wysyłają jasny komunikat, że ich podwładni są dla nich ważni, a firma chce w nich inwestować. Dzięki temu nie tylko są wdzięczni, ale i przykładają większą uwagę do szkoleń, a po powrocie do firmy mają więcej powodów, żeby wdrożyć to, czego się nauczyli. Ten ciekawy benefit warto również wykorzystać w firmowych działaniach rekrutacyjnych.
Wakacje integracyjne
Kursy przeprowadzane są zazwyczaj w miejscach atrakcyjnych turystycznie, dlatego są cenną okazją do podładowania akumulatorów. Pracownicy nie tylko docenią kilka dni wolnego od codziennych obowiązków, ale i mają okazję poznać się bliżej. Każdy manager z pewnością zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie zgranego zespołu. Dlatego po szkoleniu warto organizować wyjścia i imprezy integracyjne dla pracowników. Takie 2w1 to oszczędność czasu i pieniędzy firmy.
Szkolenie wyjazdowe to korzyści organizacyjne
Organizowanie pojedynczych szkoleń otwartych dla całego zespołu, przez okrągły rok, to duże wyzwanie logistyczne, które często prowadzi do problemów z zarządzaniem. Kiedy musimy przeszkolić wielu pracowników, lepiej zorganizować jedno szkolenie wyjazdowe rocznie – to mniejsze koszty i korzyść czasowa, kiedy nieobecność zespołu wystąpi tylko jednorazowo.
Eventy dla firm to nasza specjalność
W Skills Up nie organizujemy wyłącznie szkoleń wyjazdowych. Od wielu lat zajmujemy się planowaniem imprez dla firm – zarówno w formie outdoor, jak i indoor. Tworzymy wieczory i wyjazdy tematyczne (np. lata 80-te, Casino Royal, Gatsby Show), na których świetnie bawi się cały zespół. Zapraszamy gości specjalnych, organizujemy lot balonem, survival, gry miejskie, tworzymy od A do Z wielkie bale, pikniki i bankiety. Takie spotkania mają wielką wartość dla budowania każdej marki, wzmacniają relację z pracownikami i partnerami, zostawiają w tyle konkurencję – dlatego warto się nimi interesować. Każdy organizowany przez nas event ma indywidualny scenariusz, zajmujemy się również obsługą, cateringiem, mediami czy dokumentacją całego wydarzenia. Do tej pory z sukcesem przeprowadziliśmy już ponad 200 eventów dla różnych firm i instytucji.
Oferta Skills Up to indywidualne podejście do tematyki szkoleń i organizacji eventów, które są w 100% dostosowane do każdego klienta. Szkolenia wyjazdowe w Skills Up to przyjemność – posiadamy własne zaplecze szkoleniowe. Jesteśmy właścicielami Kompleksu Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Rabce Zdroju oraz Hotelu Mercure Wisła Partia*** w Wiśle. Mamy 5 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu efektywnych szkoleń w połączeniu z regeneracją pracowników. Do tej pory zorganizowaliśmy szkolenia dla ponad 500 firm i instytucji oraz 200 udanych eventów. Warto nam zaufać.
RozwińZwiń szczegółowy opis szkolenia Drukuj pełny opis szkolenia w PDF Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia wyjazdowe

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING