Szkolenia medyczne online i stacjonarne

Szkolenia medyczne to specjalistyczna oferta dla klientów Skills Up, którzy poszukują nowych kierunków rozwoju swojej działalności. Kursy medyczne dedykujemy lekarzom, pielęgniarkom i kadrze zarządzającej placówką medyczną, pragnącym poszerzyć swoją wiedzę na tematy takie jak zarządzanie, prawo, komunikacja czy HR, podczas szkoleń ściśle dostosowanych do problemów i realiów branży. W Skills UP od lat skutecznie zwiększamy kompetencje kadry medycznej.

Szkolenia medyczne – dla lekarzy i pielęgniarek

Dokumentacja medyczna, obsługa pacjenta, prawo lekarza, pielęgniarki i pacjenta w przychodni, szpitalu i klinice czy skuteczność osobista, to nasze propozycje dla specjalistów pracujących w placówkach medycznych. Przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów kursy pogłębiają kompetencję zespołu w różnych dziedzinach, mające bezpośrednie przełożenie na jakość obsługi klienta w placówce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Skills Up.

Komunikacja managerska w placówce medycznej

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres szkoleń, niezbędnych dla osób, które na co dzień zajmują się zarządzaniem w przychodniach, szpitalach czy klinikach medycznych. Najważniejsze z nich, to komunikacja managerska w obsłudze klienta, ochrona danych osobowych w placówce medycznej, opracowanie standardów sprzedażowych, zatrudnianie lekarzy czy zarządzanie zespołem medycznym. Atutem tego wyboru jest idealne dopasowanie do realiów i problemów, z jakimi na co dzień spotyka się kadra zarządzająca w szpitalach, kursy prowadzone przez praktyków oraz indywidualny program, opracowywany każdorazowo po wysłaniu zapytania. Wybranie naszych kursów to pewność, że szkolenie trafi w 100% w potrzeby każdej placówki i pomoże jej się rozwijać.

Szkolenia medyczne specjalistyczne

Doświadczony i kompetentny manager powinien być przygotowany na każdą ewentualność. Dlatego proponujemy Państwa uwadze następujące szkolenia:

Poszczególne kursy pomagają usystematyzować wiedzę dotyczącą sytuacji wyjątkowych w branży medycznej, co pozwala na odpowiednią reakcję w razie pojawienia się problemu. Są to jedne z najpopularniejszych szkoleń w tej kategorii - ich popularność świadczy o tym, jak bardzo aktualne problemy poruszają.

Szukasz wysokiej jakości szkoleń dla swojej placówki medycznej? Zaufaj naszej firmie. Przez 5 lat przeprowadziliśmy szkolenia dla 500 różnych instytucji i zorganizowaliśmy ponad 200 wydarzeń firmowych. Posiadamy własną, wysokiej jakości bazę szkoleniową. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb, dedykowanego planu wdrożeniowego i kontroli efektów po przeprowadzonych działaniach, potrafimy w 100% spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających instytucji. Postaw na lidera w branży. Wybierz Skills Up.

 

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING