Szkolenia Farmaceutyczne

Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia Farmaceutyczne

Szkolenia farmaceutyczne

Kotwica Konkurencja to bardzo ważne słowo na mapie każdego przedsiębiorstwa. Chcemy, żeby nasza firma była konkurencyjna, pragniemy pokonać konkurentów, chcemy się wybić i utrzymać na rynku. Ta biznesowa rywalizacja nie omija również branży farmaceutycznej. Starzejące się społeczeństwo i rosnące wydatki na opiekę zdrowotną to czynniki sprzyjające, ale okres ożywienia dla rynku niesie ze sobą także wiele zagrożeń. Remedium Skills Up na oczekiwania klientów są dedykowane szkolenia farmaceutyczne. Sprawdź na ile sposobów możesz zainwestować w swoich pracowników.
Szkolenia farmaceutyczne – postaw na najlepszą obsługę klienta
Szkolenia farmaceutyczne przeprowadzane przez Skills Up to odpowiedź na potrzeby klientów i dynamicznie rozwijającego się rynku. Kursy z negocjacji w aptece, skuteczność osobista we współpracy z klientami, szkolenia z asertywności – to nasze propozycje na podniesienie sprzedaży w w każdej placówce. Znajomość sztuki aptekarskiej Twojego zespołu to jedno, ale pamiętaj również o sprzedaży. Nasze szkolenia zmienią Twoich pracowników w skutecznych handlowców. Już po pierwszym szkoleniu!
Zarządzanie w aptece kluczem do sukcesu
Doskonalenie kompetencji managerskich to klucz do sukcesu niejednej firmy. W Skills Up przeprowadzamy szkolenia farmaceutyczne z zakresów styli zarządzania, zarządzania rozwojem pracowników, zespołem, zmianą oraz ze współpracy w zespole i rozwiązywaniu konfliktów. Dzięki temu możesz być pewien, że osoba, która bezpośrednio odpowiada za funkcjonowanie placówki, została wyposażona we wszystkie narzędzia, aby wykonywać swoje obowiązki z najwyższą starannością. Powierz nam to zadanie.
Szkolenia farmaceutyczne klasy premium
Przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia, dedykowane branży farmaceutycznej, takie jak:
- ABC prawa farmaceutycznego
- Badania kliniczne – dobre praktyki
- Błąd w sztuce aptekarskiej
- Import i wytwarzanie produktów leczniczych
- Inspekcja farmaceutyczna – kompetencje i zadania
- Obrót produktami leczniczymi w 2016 roku
- Ochrona praw własności intelektualnej, a prawo farmaceutyczne
- Reklama produktów leczniczych
Wszystkie wyżej wymienione szkolenia cechuje wysoki poziom merytoryczny, nacisk na praktykę oraz otwartość na uwagi ze strony słuchaczy. Nasze szkolenia przeprowadzane są przez doświadczonych mentorów o potwierdzonych kwalifikacjach i ogromnym doświadczeniu. Ofertę Skills Up doceniło już wiele przedsiębiorstw farmaceutycznych – na życzenie przedstawiamy referencje niektórych z nich.
Przez 5 lat działalności Skills Up przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 500 firm. Nasze szkolenia farmaceutyczne to kompleksowa i wyspecjalizowana oferta, z której skorzystało już wiele firm z tego sektora. W dobie dynamicznego rozwoju biznesu, inwestycja w pracowników to konieczność. Nie bądź z tyłu za swoją konkurencją - wybierz szkolenia farmaceutyczne Skills Up. Aby uzyskać więcej szczegółów dotyczących naszych szkoleń, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi programami każdej propozycji oraz kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.
RozwińZwiń szczegółowy opis szkolenia Drukuj pełny opis szkolenia w PDF Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia Farmaceutyczne

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING