Szkolenia dla handlowców – zyskuj na kompetencjach Twojego zespołu

Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia dla handlowców – zyskuj na kompetencjach Twojego zespołu

Szkolenia dla handlowców

Siłą każdej firmy jest sprzedaż, a jej efektywność zależy od umiejętności i zaangażowania Twojego zespołu handlowców. Klienci Skills Up, dzięki przeprowadzonym przez nas szkoleniom, zwiększyli zysk swojej firmy od kilku do kilkunastu procent! Szkolenia dla handlowców Skills Up to więc inwestycja, która się zwraca. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Podajemy 5 bardzo dobrych powodów.

Program? W 100% indywidualny.

Nie posiadamy ściśle określonego programu szkolenia, który realizujemy dla każdego klienta od A do Z. W Skills Up droga zamówienia wygląda zawsze identycznie i zaczyna się od zbadania potrzeb firmy. Po dokładnej analizie procesu sprzedażowego klienta, jego rynku oraz poziomu kompetencji handlowców, proponujemy dedykowane rozwiązania sprzedażowe, które bezpośrednio przełożą się na wyniki. Wybierając nasze szkolenia nie ma szans, aby część programu pokrywała się z wiedzą Twojego zespołu. Znajdujemy luki w umiejętnościach sprzedażowych i podejściu do klienta oraz proponujemy kurs, który nie tylko je wypełni, ale i w policzalny sposób wpłynie na bezpośredni zysk. Mamy w tym wieloletnią praktykę.

Szkolenia dla handlowców – nie tylko obsługa klienta!

Targety, głupcze! Chciałoby się powiedzieć, naśladując klasyka. Ale nie tylko trafne określenie celów sprzedażowych wpływa na wyniki Twojego przedsiębiorstwa. Nasza oferta szkoleń dla handlowców jest w 100% indywidualna, prowadzona przez praktyków, a do tego niezwykle kompleksowa. Zaawansowane techniki sprzedaży, prezentacja handlowa, telemarketing, negocjacje, obsługa klienta? To tylko początek. Dla Twojej firmy możemy zaproponować szkolenie z cross selling ( i up selling), z prospectingu i clientingu, szkolenia NLP, e-commerce, z zarządzania rentownością i wiele więcej. Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? Doceń swoich handlowców i pozwól im rozwinąć swoje skrzydła. To się opłaca!

Własna baza szkoleniowa.

Posiadamy bogate zaplecze, nie tylko na potrzeby przeprowadzenia szkoleń, ale i do organizacji wyjazdów incentive dla firm. Nasza baza szkoleniowa to Hotel Wisła Premium *** oraz Kompleks Szkoleniowo- Wypoczynkowy w Rabce Zdroju. Mamy doświadczenie w eventach - przeprowadziliśmy ponad 200 konferencji, imprez tematycznych i gier szkoleniowych, które zwiększają konkurencyjność naszych klientów, a dodatkowo pozwalają im oszczędzić czas i pieniądze. Chcesz zorganizować podobne wydarzenie? Przekaż to zadanie profesjonalistom w branży.

Siła rekomendacji – efekty naszych klientów są naszą dumą.

Skills Up nie tylko przeprowadza szkolenia dla handlowców, ale i dokładnie rozumie potrzeby swoich klientów. Jesteśmy nastawieni na współpracę. Po przeprowadzonych szkoleniach udzielamy firmom wsparcia i zbieramy feedback o ich wynikach po zakończonych kursach. Pomaga to nam w ciągłym rozwoju naszego produktu, a ponadto zyskaliśmy cenny oręż – rekomendacje, które potwierdzają skuteczność Skills Up. Nasi klienci odnotowują kilku, a nawet kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży. Jesteśmy z tego dumni.

Pracujemy z najlepszymi.

Nasza firma od 5 lat prowadzania działalności przeszkoliła ponad 500 instytucji i klientów indywidualnych. Choć szkolenia rozpoczęliśmy w Krakowie, to dzięki sile rekomendacji naszych klientów, już po roku od powstania Skills Up, prowadziliśmy szkolenia na terenie całej Polski. Od 3 lat istniejemy również pod skrzydłami doświadczonej marki Lauren Peso. Nasz błyskawiczny sukces jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.

W Skills Up pracujemy na sukces najlepszych. Doskonale znamy się na swojej pracy – dowodzi tego nie tylko 500 przeprowadzonych szkoleń, różnorodna oferta i indywidualne podejście, ale i nasz osobisty sukces jako firmy. Pomagamy rozwijać się zarówno dużym przedsiębiorstwom na skalę światową, jak i klientom indywidualnym i małym firmom. Warto nam zaufać. Skills Up to szkolenia z zyskiem!

Obszary, w których prowadzimy szkolenia:

ROZWIĄZANIA SPRZEDAŻOWE I PROFESJONALNA OBŁUGA KLIENTA

➣ Zaawansowane techniki sprzedaży
➣ Skuteczna sztuka prezentacji handlowej
➣ Cross selling i up selling
➣ Prospecting – pozyskiwanie Klienta
➣ Clienting - zarządzanie kluczowymi Klientami
➣ Argumentacja i wywieranie wpływu
➣ Telemarketing – sprzedaż przez telefon
➣ Psychologia sprzedaży
➣ NLP w biznesie
➣ E-commerce
➣ Zaawansowane negocjacje w biznesie
➣ Negocjacje międzynarodowe
➣ Gry negocjacyjne
➣ Zarządzanie zesopłem sprzedażowym
➣ Zarządzanie rentownością sprzedaży
➣ Standardy profesjonalnej obsługi Klienta
➣ Relacje i posprzedażowa obsługa Klienta
➣ Współpraca z Klientem strategicznym
➣ Obsługa Klienta przez telefon
➣ Obsluga reklamacji przez telefon

 

ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO

➣ Trening umiejętności managerskich
➣ Coaching dla managerów
➣ Skuteczne zarządzanie personelem
➣ Delegowanie zadań
➣ Ocena pracowników
➣ Motywowanie pracowników
➣ Inteligencja emocjonalna
➣ Leadership
➣ Zarządzanie konfliktem
➣ Zarządzanie zmianą
➣ Komunikacja biznesowa w zarządzaniu
➣ Skuteczne zarządzanie produktem
➣ Talent Management

 

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA

➣ Skuteczna komunikacja interpersonalna
➣ Zarządzanie sobą w czasie
➣ Perswazja i wywieranie wpływu
➣ Techniki kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych rozwiązań
➣ Siła motywacji osobistej
➣ Zarządzanie stresem i emocjami
➣ Autoprezentacja i sztuka wystąpień publicznych
➣ Inteligencja emocjonalna
➣ Asertywność
➣ Efektywne spotkania biznesowe
➣ Savoir – vivre w biznesie

Indywidualna propozycja wybranej oferty zostanie przygotowana po przesłaniu zapytania.​

RozwińZwiń szczegółowy opis szkolenia Drukuj pełny opis szkolenia w PDF Prześlij zapytanie o to szkolenie

Szkolenia dla handlowców – zyskuj na kompetencjach Twojego zespołu

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING