Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z wiodących marek na rynku, która nieprzerwanie już prawie dekadę świadczy profesjonalne usługi doradczo-szkoleniowe. Od lat pomagamy naszym Klientom w rozwoju ich najcenniejszego kapitału jakim są pracownicy.

Dzięki ścisłej współpracy z obiektami hotelowymi Hotel Wisła Premium *** w Wiśle oraz Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Royal w Rabce-Zdroju realizujemy projekty eventowe o charakterze integracyjno-motywacyjnym oraz marketingowo-rebrandingowym.

Świadczone usługi Skills Up sygnowane są przez firmę Lauren Peso Polska S.A.

W ramach prowadzonych pod marką Skills Up szkoleń przeszkoliliśmy już ponad 600 organizacji  (w tym firm oraz instytucji sektora publicznego i administracji) oraz klientów indywidualnych. 

Początkowo marka Skills Up obecna była tylko w Krakowie, jednak dzięki prężnemu rozwojowi, rekomendacjom zadowolonych klientów oraz wyjściu naprzeciw ich oczekiwaniom - już od kilku lat realizujemy nasze projekty z powodzeniem na terenie całego kraju.

Marka Skills Up to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Dzielimy się z Państwem naszą pasją. Wyzwania, które podejmujemy i nasz nieustanny rozwój są odpowiedzą na Państwa oczekiwania. Każdego dnia udowadniamy, że firmy oraz  instytucje sektora publicznego i administracji mogą pracować dużo wydajniej. Z doświadczenia wiemy, że potrzebują tylko odpowiedniego bodźca. Dzięki autorskiej metodzie rozwoju Skills Up, podnosimy kompetencje pracowników oraz odpowiadamy za ich właściwą regenerację. To klucz do motywacji i wysokich wyników w biznesie.

Co nas wyróżnia?

Stały dostęp do szerokiej bazy szkoleniowej, w tym Hotel Wisła Premium *** w Wiśle (www.hotelpremium.pl) oraz Kompleks Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Rabce Zdroju (www.royalkompleks.pl)

Posiadamy również bogate zaplecze do organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm typu outdoor, indoor, gier szkoleniowych oraz imprez tematycznych. Co najważniejsze mamy w tym doświadczenie, ponieważ zorganizowaliśmy już blisko 200 takich imprez (w tym konferencji, eventów oraz pikników).

Nasza praca nie tylko przekłada się na podniesienie konkurencyjności naszych klientów, ale dzięki realizacji projektów do A do Z również oszczędza ich czas i pieniądze.

Jak się z nami współpracuje „w 4 krokach”?

  • Szczegółowa analiza potrzeb (narzędzia: wywiad, analiza umiejętności, diagnoza organizacji, testy wiedzy, obserwacja uczestnicząca)
  • Projektowanie dedykowanego planu wdrożeniowego
  • Realizacja projektu z wykorzystaniem metod dostosowanych do celu
  • Ewaluacja efektów działań

Ze 100% skutecznością pomagamy w doskonaleniu obszarów wymagających optymalizacji u naszych klientów.

Napisz do nas i zapytaj w jaki sposób możemy pomóc

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING