Doradztwo i consulting
TARCZA ANTYKRYZYSOWA

Tarcza Antykryzysowa - Doradztwo i consulting 2020
SkillsUp

Drodzy Klienci,

w związku z tym, iż jesteście lub byliście Klientami oraz Partnerami biznesowymi naszej firmy, w poczuciu obowiązku dbałości o Nasz wspólny interes jakim niewątpliwie jest dalsze prowadzenie działalności gospodarczej w sytuacji ogólnoświatowej pandemii wirusa COVID-19 i związanych z tym ograniczeń pragniemy zaoferować Państwu nasze wsparcie doradczo-consultingowe.

Służymy pomocą w odpowieniej interpretacji przewodnika po propozycjach pomocowych rządu -  zwanych „Tarczą Antykryzysową".

Informacje szczegółowe na temat warunków pomocy znajdą Państwo pod adresem: https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa

Nasi Eksperci ds. prawa oraz Doradcy restrukturyzacyjni pomogą Pańswtu we właściwej interpretacji postanowień rządowych oraz wskażą kierunki i sposoby otrzymania pomocy zaoferowanej Nam wszystkim przez władze państwowe.

W ramach tzw. "Tarczy Antykryzysowej" istnieje obecnie wiele mechanizmów i prawnie dopuszczalnych form ochrony przed upadkiem i bankructwem.

Dotyczą one możliwych działań restrukturyzacyjnych, zmierzających do wstrzymania potencjalnych postępowań egzekucyjnych, uniknięcia wpadnięcia w spiralę zadłużenia i utrzymania Państwa biznesu do czasu, gdy pandemia wirusa COVID-19 zakończy się i gospodarka będzie mogła „wziąć oddech", a pieniądze znów zaczną krążyć, pozwalając nam wszystkim na realizację zobowiązań.

W przypadku pytań w uzyskaniu dalszych, szczegółowych informacji oraz chęci uzyskania wsparcia i pomocy z naszej strony zapraszamy do kontaktu.
 

Jeszcze będzie przepięknie
Jeszcze będzie normalnie
Jeszcze będzie przepięknie...
z repertuaru Tilt; "Rzeka miłości"; 1996

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING