Nasze Hotele

W ramach zawartych umów posiadamy stały dostęp do sal konferencyjnych i innych usług świadczonych przez obiekty hotelowe Hotelu Wisła PREMIUM ***  oraz Kompleksu Szkoleniowo - Wypoczynkowy ROYAL w Rabce Zdroju, a dzięki temu możemy zaproponować dużo niższe ceny na kompleksową organizację szkolenia od A do Z.

Posiadając takie zaplecze…
Opracowaliśmy autorską metodę Skills-Up, dzięki której zarówno podnosimy kompetencje pracowników, jak i odpowiadamy za ich właściwą regenerację. Według nas to klucz do motywacji i wysokich wyników w biznesie. Dzięki programom w strefie Wellnes pracownicy ze zdwojoną siłą i nowymi umiejętnościami wracają do swoich zadań.

Dodatkowo posiadamy możliwości techniczne do organizacji szkoleń zewnętrznych, wyjazdów integracyjnych oraz konferencji.

Zobacz czym się zajmujemy

HOTEL WISŁA PREMIUM

★ ★ ★

Trzygwiazdkowy obiekt położony w dolinie potoku Kopydło w Wiśle wśród natury i lasów Beskidu Śląskiego.  W strukturze hotelu znajdują się 42 pokoje i apartamenty, strefa welness z saunami i jacuzzi. Hotel posiada cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne  oraz znakomią restaurację, jedyną w regionie odznaczoną nagrodą prestiżowego przewodnika kulinarnego  Gault & Millau.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi nadchodzącymi ofertami specjalnymi:

Święta w Wiśle – rodzinne, pachnące choinką i przyprawami Święta Bożego Narodzenia w Wiśle. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i dużo atrakcji dla dorosłych i dla dzieci.

Sylwester w Wiśle – wyśmienity sposób na udane rozpoczęcie Nowego Roku. Jeśli Sylwester to koniecznie w Hotelu Wisła Premium!

Ferie Wisła – jak co roku najpopularniejszy pakiet wypoczynkowy w Beskidach. Zapraszamy miłośników białego szaleństwa…i nie tylko.

Konferencje Wisła – perfekcyjne realizacje to nasza specjalność. Oferujemy 120 miejsc konferencyjnych w 4 niezależnych salach konferencyjnych.

Restauracje Wisła – nasza nagradzana restauracja i jako jedyna w Wiśle, rekomendowana przez przewodnik Gault & Millau zaprasza.

Wesela Wisła – idealne miejsce na organizację wesela w Wiśle do 120 osób.

 

Odwiedź witrynę

 

Napisz do nas i zapytaj w jaki sposób możemy pomóc

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności i klauzuli informacyjnej.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING