Poltyka prywatności – newsletter

Polityka prywatności

Polityka prywatności Skills Up Sp. z o.o. daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową lub wypełniając formularz przy rezerwacji miejsca na szkoleniu, Twoje dane osobowe jak i adres e-mailowy pozostaną do naszej wyłącznej dyspozycji. Skills Up Sp. z o.o. nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie przekazuje list adresowych i danych klientów innym osobom, firmom czy organizacjom. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie nabywaj produktów i usług szkoleniowych oferowanych przez Skills Up Sp. z o.o. oraz nie wpisuj swoich danych do formularza.

 

Dane Osobowe

Podczas rezerwowania miejsca na szkoleniu jesteś proszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

 

Subskrypcja newslettera

Zaprenumerowanie newslettera Skills Up Sp. z o.o. (bezpłatnie) wymaga podania w formularzu swojego adresu e-mail. Pole to jest obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej Skills Up Sp. z o.o..

 

Niezapowiedziane Wiadomości

Skills Up Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Skills Up Sp. z o.o. rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do szkoleń, usług i produktów, niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

 

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i publikacjach należących do Skills Up Sp. z o.o.

 

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING