Kim jesteśmy?

Skills Up to nowoczesna firma szkoleniowa z 5 letnim doświadczeniem. Przeszkoliliśmy już ponad 500 instytucji i Klientów indywidualnych. Zaczynaliśmy w Krakowie, jednak dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów już od 4 lat prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski. Nasze usługi są na najwyższym, światowym poziomie.

Każdego dnia udowadniamy, że firmy mogą pracować dużo wydajniej. Z doświadczenia wiemy, że potrzebują tylko odpowiedniego bodźca. Dzięki autorskiej metodzie szkoleniowej Skills Up, podnosimy kompetencje pracowników oraz odpowiadamy za ich właściwą regenerację.To klucz do motywacji i wysokich wyników w biznesie

Co nas wyróżnia?

Własna baza szkoleniowa czyli  Hotel Wisła Premium *** w Wiśle oraz Kompleks Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Rabce Zdroju.

Posiadamy bogate zaplecze do organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm typu outdoor, indoor, gier szkoleniowych oraz imprez tematycznych. Co najważniejsze mamy w tym doświadczenie, ponieważ zorganizowaliśmy już blisko 200 takich imprez (w tym konferencji, eventów oraz pikników).

Nasza praca nie tylko przekłada się na podniesienie konkurencyjności naszych klientów, ale dzięki realizacji projektów do A do Z również oszczędza ich czas i pieniądze.

Jak się z nami współpracuje „w 4 krokach”?

Ze 100% skutecznością pomagamy w doskonaleniu obszarów wymagających optymalizacji u naszych klientów.

Napisz do nas i zapytaj w jaki sposób możemy pomóc

Subskrybuj SkillsUp!

Natychmiastowo odbierz dostęp do specjalnych zniżek oraz informacji o nowych szkoleniach.

Spokojnie, nie lubimy spamu tak samo jak Ty.

Zapisanie się do listy newslettera jest równoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.

ZAUFALI NAM

Luxona Poland HP Provident Nes Pharma ING